Par mums

pretvardarbibu.lv ir brīvprātīga iniciatīva, kuras galvenais mērķis ir sniegt ģimenes vardarbībā cietušajiem informāciju par aizsardzības un atbalsta iespējām. Šī interneta vietne ir izveidota un tiek uzturēta un administrēta, pateicoties brīvprātīgajam darbam. pretvardarbibu.lv veidošanā brīvprātīgi ir palīdzējuši juristi ar ilggadēju pieredzi palīdzības sniegšanā ģimenes vardarbībā cietušajiem, kā arī citi brīvprātīgie.

Cietušajiem pieejamās palīdzības un aizsardzības iespējas paplašinās un mainās arī sabiedrības attieksme pret vardarbību ģimenē, tādēļ arī mēs centīsimies pastāvīgi aktualizēt informāciju par pieejamo palīdzību un atbalsta iespējām vardarbībā cietušajiem.

Mēs esam atvērti viedokļiem, priekšlikumiem, un konstruktīvai kritikai, lai uzlabotu pretvardarbibu.lv saturu un izskatu, lai informācija cietušajiem būtu pieejamāka un vieglāk uztverama. Labprāt uzklausīsim un sadarbosimies idejās un iniciatīvās, kuru mērķis ir veicināt vardarbībā cietušo tiesību un interešu efektīvu aizsardzību.

Ja arī tu vēlies brīvprātīgi ieguldīt savu darbu un laiku pretvardarbību.lv pilnveidošanā un tev ir idejas, kā to izdarīt, raksti mums e-pasta vēstuli.

info@pretvardarbibu.lv