Tavs drošības plāns

Lai arī pagaidu aizsardzība pret vardarbību paredz efektīvu aizsardzību pret vardarbību, tomēr bieži vari nonākt situācijās, kad tava drošība un aizsardzība no vardarbības ir tavās rokās. Ņemot vērā to, ka ģimenes vardarbībai ir raksturīgs, ka vardarbība atkārtojas un nākamo vardarbības uzliesmojumu nav iespējams iepriekš paredzēt, tad savai drošībai vari izstrādāt drošības plānu, kas var tev palīdzēt  izlēmīgi rīkoties apdraudējuma situācijā, lai pasargātu sevi un savus bērnus.

Šajā sadaļā tu atradīsi ieteikumus personīgā drošības plāna sagatavošanai gan gadījumos, kad vēl neesi vērsusies pēc palīdzības policija vai tiesā, gan gadījumos, kad policija vai tiesa jau ir pieņēmusi lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību.

Liela daļa no mūsu dzīves tiek pavadīta, izmantojot informācijas tehnoloģijas – internetu, datoru, mobilos telefonus. Arī šajā vidē tu vari sastapties ar apdraudējumu no varmākas puses – e-pasta vēstules, īsziņas, telefona zvani, sazināšanās sociālajos portālos – draugiem.lv, Facebook, twitter u.c. Tādēļ, ja tu esi vardarbīgās attiecībās, tad nepieciešams parūpēties par drošību arī informācijas tehnoloģiju vidē.